به تیم ما بپیوند. آیا شما آماده تغییر بازی هستید؟ بیشتر بدانید →

وبلاگ و اخبار

تاثیر عکس محصول در فروشگاه های اینترنتی

وبلاگ و اخبار

عکاسی از بلندگو

عکاسی محصول: عکس محصول چگونه فروش اینترنتی شما را تحت تاثیر قرار می دهد؟

حتماً میدانید که تجارت الکترونیک با سرعت بسیاری در حال رشد است.

می بایست پرسید : “چگونه می تواند انجام پذیرد؟

جای تعجب نیست تجارت الکترونیک در این زمان بسیار محبوب و مورد توجه قرار بگیرد : این روز ها کم کم ذائقه خرید مردم به سمت خرید اینترنتی پیش می رود.

با وجود محبوبیتی که از آن صحبت می کنیم، فروشگاه های آنلاین تنها 1/8 درصد کل فروش فروشگاهی را در آمریکای شمالی نشان می دهد.

این مورد نشان دهنده میزان کمی از 5/5 تریلیون دلار فروش کل بازار فروشگاهی است.

دلیل اینکه فروش اینترنتی به اندازه خرید آفلاین محبوب نیست، ساده است.

چرا میزان خرید آنلاین به اندازه خرید فروشگاهی حضوری نیست؟

افرادی که به صورت سنتی و آفلاین خرید می کنند به خرید آنلاین علاقه ای ندارند زیرا نمی توانند محصولات مورد نظر خود را ببینند، لمس و یا تجربه کنند.

وقتی میخواهید یک جفت کفش ورزشی بخرید، دوست دارید کفش را از نزدیک ببینید، بچرخانید، آن را لمس کنید، بررسی کنید، بپوشید و خلاصه همه موارد مهم در انتخاب کفش مورد سلیقه تان را امتحان کنید. در بعضی موارد، احتمالاً می خواهید از فروشنده کمک بخواهید. شاید حتی بخواهید از افراد مختلف در مورد کتانی های و در اصل کفشهای مختلفی که می پوشید نظرخواهی کنید.

این محدودیت تجربی روی 83٪ از مصرف کنندگانی که در مطالعه “خانه های قیمتی کوپر” مورد بررسی قرار گرفتند توضیح می دهد که چرا آنها به صورت آنلاین در مورد محصولات تحقیق می کنند، اما در نهایت به صورت حضوری خرید می کنند.

یکی از بهترین راه های غلبه بر مشکلات خرید آنلاین، عکاسی حرفه ای و در نظر گرفتن عکس های عالی برای محصول است.

عکاسی از محصولات بسیار مهم است، مطالعه انجام شده توسط بازرگانی MDG نشان می دهد 67 درصد از خریداران آنلاین، تصاویر با کیفیت بالا را “بسیار قابل توجه” برای تصمیم گیری خرید خود نسبت به “اطلاعات خاص محصول”، “توصیف های طولانی” و “بررسی ها” می دانند.

سوال این است که آیا عکاسی اهمیت دارد یا خیر؟ خب، پاسخ کاملاً واضح است.

 

سوال واقعی این است که عکس بر انتخاب مشتری چقدر تاثیر می گذارد؟

 

چگونه عکاسی محصولات بر رفتار خرید تاثیرگذار است؟

زمانی که احساس می کنید خانه تان نیاز به نوسازی و تعمیرات دارد به نوعی درگیر هیجان و انگیزه تغییر می شوید.

به خانه خود نگاه می کنید و می بینید که کف خانه قدیمی و پوسیده شده است. می توانید کفپوش را کامل عوض کرده و یک کفپوش جدید نصب کنید، اما این کار مشخصاً خیلی هزینه بر است.

بهترین دوست تان پیشنهاد می دهد چرا فرشی برای آن تهیه نمی کنید؟ فرش به اندازه کفپوش های جدید گران نیست و همچنین می تواند بدرستی کف خانه را بپوشانند.

حالا با یک ایده جدید هیجان زده می شوید، و از همین رو شروع به جستجوی فرش در فروشگاه های اینترنتی می کنید.

اکثر آنها به نظر خوب می رسند اما به اندازه کافی جذاب نیستند. تقریبا همگی ظاهری ساده دارند.

با توجه به شرایط، تصمیم می گیرید به نزدیکترین فروشگاه فرش فیزیکی مراجعه کنید، ناگهان چیزی پیدا می کنید که نظر شما را جلب می کند: یک فرش آبی ایرانی بسیار نفیس با حاشیه ای قرمز.

به نظر می رسد کمی کلاسیک اما ظریف باشد، دقیقاً همان چیزی است که به دنبال آن هستید.

به دوازده عکس یا بیشتر که در صفحه محصول نمایش داده می شود، نگاه کنید. یکی کمی پیچ ​​و تاب بافت را در اطراف سایه های آبی نشان می دهد. یکی دیگر عکس فرش را در خانه ای شبیه به خانه تان نشان می دهد که خانه با این فرش بسیار زیبا شده است. در اینجا با دیدن این تصاویر بسیار هیجان زده می شوید.

همانطور که به این تصاویر نگاه می کنید، احساس می کنید گویی قالیچه با شما صحبت می کند. می توانید تصور کنید که قدم زدن روی آن حس جدیدی به خانه شما می بخشد. همچنین دوستان خود را می بینید که از آن و در نهایت از حسن انتخاب شما تعریف می کنند.

خب به همین سادگی!

حس تان برانگیخته شد، و به نوعی راه به ضمیر ناخودآگاه شما باز کرد. غرق در احساسات می شوید و در نهایت:

شما آن را در منزل خود می خواهید!

علیرغم اینکه هزینه حمل و نقل محصول مورد نظر رایگان نیست؛ اما این احساسی است که شما در آن فرش می بینید و موجب خرید آن می شود.

پس از آن، غرق شدن شما در این تفکرات به پایان می رسد و تصمیم به خرید آن می گیرید.

به خودتان می گویید: “حالا من در خانه ای مدرن که همه چیز طبق خواسته من است زندگی می کنم”.

بیایید یک ثانیه دیگر بمانیم و بپرسیم، چه اتفاقی افتاد؟

طبق یک مطالعه انجام شده توسط “giant eCommerce”، می بینید 78٪ از خریداران آنلاین، عکس هایی را با نمایش واقعی از زندگی می خواهند. خریداران محصولی را می خواهند، که بخشی از زندگی آنها باشد.

به همین دلیل شما فرش را دوست داشتید. زیرا می توانستید خود را در حال استفاده از آن تصور کنید.

اما چیز دیگری هم تصمیم گیری خرید شما را تحت تاثیر قرار می دهد. عکاسی بر جنبه دیگری از ذهن شما تأثیر می گذارد که به کیف پول شما مرتبط نیست.

اگر دوباره به داستان بالا توجه کنید قبل از کلمه دیدن، به کلماتی مانند «احساس»، «خواهان» و «تصور» اشاره کردیم.

این امر تصادفی نیست عکس ها می توانند احساسات مصرف کنندگان را به خوبی تحت تأثیر قرار دهند. هنگامی که تصویری از محصول مورد نظر می بینید، ذهن شما تمام اطلاعاتی که تصمیم گیری خرید بر اساس آن انجام می شود، را پردازش نمی کند. با توجه به “فرضیه نشانه های طبیعی” که توسط آنتونیو دماسوی، استاد علوم اعصاب در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی ایجاد شده است، احساسات تقریبا برای تمامی تصمیمات ضروری است.

به این معنی که تمامی تصمیمات مصرف کنندگان اغلب براساس انگیزه های احساسی رقم می خورند تا حقایق منطقی. اگر یک محصول از نظر شما مناسب باشد، حتی با قیمت بالا، احتمال زیادی دارد که آن را خریداری کنید.

تأثیر احساسات در تصمیم گیری خرید نه تنها بر نوع محصول، بلکه بر انتخاب برند نیز تاثیرگذار است. تصاویر مجمع اعصاب fMRI نشان می دهد که مصرف کنندگان، برند ها را ارزیابی می کنند؛ و برای این کار به جای اطلاعات (از جمله ویژگی ها و حقایق محصول) از احساسات استفاده می کنند.

یک نام تجاری چیزی جز تصور یک محصول در ذهن مصرف کننده نیست. اگر نمایندگی یک نام تجاری تنها از عناصر منطقی مانند ویژگی ها و مشخصات محصول بدون استفاده از هرگونه ابزار حسی، دست به جذب مشتری بزند، مصرف کنندگان تحت تاثیر قرار نخواهند گرفت تا محصولات این برند را به دیگر برند ها ترجیح داده و اقدام به خرید کنند.

یک راه عالی برای افزودن احساسات به یک برند، استفاده از عکس ها جهت شرح داستان(یا همان storytelling) است. روایت یک برند عبارتست از این که برند چیست، چه معنایی برای مصرف کننده دارد و اصلاً مصرف کننده چرا باید آن را به خاطر بسپارد. این را می توان با کلمات نیز توضیح داد، اما همانطور که می دانید، عکس ها بهتر از کلمات صحبت می کنند.

تصاویر زیر را ببینید :

عکاسی از ماشین

عکاسی محصولات مازراتی

مازراتی تنها با نشان دادن یک عکس انتظار ندارد که مردم محصولات آن را خریداری کنند (مخصوصا با توجه به قیمت آن). مازراتی داستان را از طریق عکس های خود می نویسد. این شرح حال محصولی ایده آل را نشان می دهد: لوکس، راحت و مناسب. این عکس ها به شما کمک می کند تا ببینید آیا می توانید یکی از این اتومبیل ها را خرید کنید یا خیر.

حال نگاهی به این عکس بیندازید:

عکاسی از ماشین

عکاسی محصولات MADE

MADE داستان زندگی شیک و راحتی را از طریق مبلمان مدرن شرح می دهد. به احتمال قوی، تصاویر موجب فروش محصولاتشان به شما نمی شود. آنها ویژگی های مختلف محصولات خود را نیز نشان نمی دهند. در عوض، نماینده ای از آنچه مردم می خواهند هستند.

عکسهای نشان داده شده توسط مازراتی و مید در مصرف کنندگان نیازی ایجاد می کند که تنها با خرید آن است که برآورده می شود.

روایات تنها عناصری نیستند که بر روی درک موثر یک برند تأثیر می گذارند؛ هویت نام تجاری نیز اهمیت ویژه ای دارد. مطالعه انجام شده توسط دانشگاه جنوبی کالیفرنیا نشان می دهد مصرف کنندگان ویژگی های شخصیتی مشابهی در برند ها پیدا می کنند همانطور که این خصوصیات در دوستان خود می بینند. این بدان معنی است که هویت یک برند می تواند آنگونه که مردم دوست دارند ساخته شود. در نتیجه، افراد می توانند برند را به عنوان یکی از دوستان خود احساس کنند، مثل اینکه برند بخشی از زندگی آنها باشد.

هویت برند مازراتی را می توان زیبا، خلاقانه و شناخته شده شرح داد. از سوی دیگر هویت برند مید را می توان راحت، مدرن و دارای تفکرات پیشرو توصیف کرد. عکس های بالا این ویژگی های برند را نشان می دهد. فقط یک فرد زیبا می تواند ماشین مازراتی را خریداری کند.  از سوی دیگر، اگر می خواستید یک ماشین گران قیمت اما بی عیب و نقص خریداری کنید، می توانید لامبورگینی طلایی را انتخاب کنید!

عکاسی از ماشین

عکاسی محصولات لامبورگینی طلایی

آخرین و مهمترین ویژگی احساسات این است که به مشتریان کمک می کند تا اقداماتی را انجام دهند. اگر تا به حال عاشق شده اید، می دانید که چگونه احساسات می تواند شما را به کارهایی که نباید انجام دهید سوق دهد. بدیهی است که شما، هر کاری برای رسیدن به فردی که دوستش دارید انجام می دهید. اگر یک مصرف کننده احساس کند که هویت برند را دوست دارد (همانند دوست داشتن شریک زندگی)، حاضر است هر کاری انجام دهد تا بتواند با فرد مورد علاقه اش وقت بگذراند، درست مانند خرید مکرر محصولات یک برند خاص. فکر می کنید چرا بسیاری از مردم آرم هارلی داویسون را تاتو می کنند اما یکی از دوچرخه های آن را ندارند؟

عکس ها در مرکزیت برند شما قرار می گیرند. عکسها ایده نام تجاری شما، آنچه را که نماینده و هویت آن است، را منتقل می کنند. عکاسان می توانند احساسی در مصرف کنندگان ایجاد کنند که باعث انجام اقداماتی از جانب فرد شوند.

اگر بتوانید عکسهایی از برند و همینطور محصولات خود تهیه کنید که احساسی در افراد ایجاد کنند، می توانید انتظار رشد فروش خود را بیشتر از هر زمان دیگری داشته باشید.

اگر می خواهید بدانید چگونه از این ایده ها استفاده می شود، به خواندن ادامه دهید.

چگونه از محصولات برای فروشگاه اینترنتی عکاسی کنیم؟

نحوه گرفتن عکس ها

یکی از مواردی که در طول فعالیت مان در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاک 5 با آن برخورد داشتیم، این مورد است که بیشتر فروشگاه های اینترنتی در حال حاضر به صورت واسطه ای عمل می کنند و محصولات ر از تامین کننده گرفته و به دست مشتری می رسانند. پس از همین رو اگر خودتان تولید کننده محصولات فروشگاه نیستید، احتمالا عکس های محصول خود را توسط سازنده یا واسطه دریافت می کنید. در بیشتر موارد تصاویری که به شما ارائه می شود، از لحاظ جزییات یا ابتکار بسیار کم کیفیت هستند. این تصاویر به ندرت جزییات را نشان می دهند، و هیچ احساسی را به وجود نمی آورند. اگر بدین گونه باشد، دو گزینه پیش رو دارید :

  1. عکس ها توسط شما گرفته شوند.
  2. یک عکاس برای اینکار استخدام کنید.

مزیت اصلی گرفتن عکس ها توسط شما صرفه جویی در هزینه ها می باشد. اصلی ترین نکته این است که عکس هایی که توسط شما گرفته می شوند ممکن است خوب به نظر برسند اما از لحاظ زیبایی و کیفیت حرفه ای نباشند.

اگر می خواهید فقط محصولات خود را به شکل اساسی (مثلا یک تصویر از جلو و تصویر جانبی) نشان دهید، می توانید روش DIY را امتحان کنید.

اگر می خواهید هویت برند خود را با نمایش محصولات نشان دهید، بدون شک باید از عکاسان حرفه ای کمک بگیرید.(که البته در این رابطه می توانید با متخصصین امور طراحی و عکاسی آژانس تبلیغات دیجیتال ما نیز (با شماره 09125055385 و یا 09359376979) مشاوره ای داشته باشید.

یک برند لباس نمایشی در آمریکا به نام Outlier ، نه تنها محصولات خود را در فرم استاندارد خود نشان می دهد، بلکه از عکس های بسیار خلاقانه استفاده می کنند تا روایت و هویت برند خود را مدیریت کنند.

عکاسی محصولات Outlier

شورت در سمت راست خیلی ساده به نظر می رسد. جنس پارچه ممکن است منحصر به فرد و خوب باشد، اما به اندازه کافی جذاب نیست. تصویر در سمت چپ، دقیقاً نشان می دهد که Outlier چه چیزی را شرح می دهد: لباس های شما را در هر کجا که می خواهید، یا آنجا که رویای پوشیدن آن را دارید، در عکس نمایش می دهد. این تصویر نشان می دهد که چه کسانی از آن استفاده می کنند و چه معنی ای برای آن ها دارد. این تصاویر می بایست در مخاطب نیازی برای خرید ایجاد کند.

عکاسی محصولات Outlier

 

عکس های بی عیب بگیرید

عکس هایی بی شماری از محصولاتی که می خواهید خریداری کنید وجود دارد. بیایید با اساسی ترین موارد شروع کنیم.

عکس هایی که اغلب مورد استفاده قرار می گیرند تمایل دارند یک محصول را به شکلی ساده و بسیار عادی نشان دهند، درست همانگونه که در ظاهر به نظر می رسد: یک زمینه سفید و با زوایای مختلف(که عموماً در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا نیز به همین صورت عکس گرفته می شود). این عکاسی محصول بر اساس ساده ترین شکل است و این چیزی است که اکثر شرکتها باید در نظر داشته باشند.

Ugmonk محصولات لباس خود را در زوایای مختلف با کیفیت عالی نشان می دهد. در این مورد، آنها با یک مرور کلی از محصول خود شروع می کنند. سپس جزئیات طرح و پارچه را نشان می دهند. در نهایت، پیچیدگی و چین های لباس را نمایش می دهند.

عکاسی محصولات Ugmonk

اکثر شرکت ها عکاسی خود را به این نوع عکس ها محدود می کنند.  با این حال در بسیاری موارد، کافی نیست.  به یاد داشته باشید: تصویر محصولاتتان باید بتواند برند شما را به خوبی شرح دهند. عکس صفحه اصلی محصول شما این کار را انجام نخواهد داد!

بهترین روش برای نشان دادن هویت برند، نشان دادن در حین استفاده محصول در یک زمینه مرتبط است.
بیایید چند نمونه را با همدیگر ببینیم:

عکاسی محصولات SuitSupply

SuitSupply برای اولین بار لباس های مورد استفاده خود را با استفاده از یک مدل که مشتری ایده آل، دوست داشتنی، جوان و مدرن است، نشان می دهد. آنها بر روی بافت پارچه (عنصر مهم هر کت و شلوار با کیفیت بالا) و جزئیات کت و شلوار تمرکز می کنند.

عکاسی محصولات SuitSupply

 

عکاسی محصولات Zara

اگر بیشتر توجه کنید متوجه می شوید که زارا بیشتر بر روی مدل ها تمرکز می کند تا بر روی محصولات خود. این تصادفی نیست. محصولی که به فروش می رسد فقط یک تی شرت ساده زنانه است. به چگونگی تصویر برداری و قرارگرفتن مدل توجه کند. این مدل یک نگرش قوی و مستقل را نشان می دهد. زارا تلاش می کند که این نوع هویت را برای نام تجاری و محصولات خود نمایش دهد، و صد البته که این کار را به درستی انجام می دهند.

 

عکاسی محصولات Bang & Olufsen

Bang & Olufsen فروشندگان بلندگوهایی هستند که می توان در هرجایی آنها را خریداری کرد. آنها  به جای تمرکز بر روی محصول با یک زمینه سفید و تلاش می کنند با عکس های خود نحوه استفاده از آن را نشان دهند، این عکس ها به صورت چند منظوره محصول را نمایش می دهد و چگونگی سهولت استفاده از آن را در فضای باز نیز به تصویر می کشد. چیزی که عکس در مورد محصول می گوید این است که : در هنگام رانندگی نیز می توانید از بلندگوها استفاده کنید. عکاسی به شیوه ای هوشمندانه روش های استفاده را با محصول مرتبط می کند.

ابعاد مورد استفاده

بحث کردن در مورد ابعاد، مرحله بعدی پس از گرفتن عکس ها است. واضح است که تصویر بزرگتر، کیفیت بهتری دارد، بنابراین، بازدید کننده بیشتر می تواند یک محصول را ببیند و آن را احساس کند.

سه بعد اصلی تصویر که می توانید در این مورد از آن استفاده کنید عبارتند از :

  • تصویر بند انگشتی (100*100 یا 200*200): این تصاویری در صفحات دسته بندی شما نمایش داده می شوند. با وجود اندازه کوچک آن ها، این تصاویر بسیار مهم هستند زیرا باعث می شوند. افراد روی آن کلیک کنند و صفحات محصول را مشاهده کنند.
  • صفحات محصول (معمولا 640*640 یا 800*800): این ها تصاویر با وضوح بالایی نیاز دارند که تمام زوایای محصول را نشان دهد.
  • زوم (بیش از 800 × 800): این عکس ها جزئیات محصولات شما را نشان می دهد.

با وجود مزایای تصاویر بزرگتر، لازم نیست همه عکسهای محصول شما این ابعاد را داشته باشند. شما می توانید حداقل یک عکس با ابعاد بزرگ اضافه کنید تا بازدید کنندگان بتوانند به محصولات شما نگاه کنند، اما اگر به تصاویر بزرگتر دسترسی ندارید، بقیه عکس ها می توانند طبیعی باشند.

همواره، شما باید آزمایش کنید تا کار بهتر را تشخیص دهید. اگر می خواهید بدانید چگونه این کار را انجام دهید، خواندن این مطلب را ادامه دهید.

تست عکس محصول

شما قبلا نمونه هایی از چگونگی نمایش محصولات خود از طریق عکاسان حرفه ای دیده اید. برخی محصولات را با یک پس زمینه سفید نشان می دهند در حالی که دیگر محصولات را با استفاده از یک مدل یا حتی خارج از منزل نشان می دهند. این شرکت ها می دانند که چه عکسی از محصول بهترین است چرا که دقیقا آزمایش می کنند که کدام نوع عکس مناسب است. شما می بایست مشابه آنها عمل کنید.

تست درست از عکس های محصول مثل هر بخش دیگر، فروشگاه شما را آزمایش می کند. اولین چیزی که باید انجام دهید، طراحی چند فرضیه است. به عنوان مثال، شما می خواهید میزان نرخ تبدیل(conversion rate) خود را افزایش دهید، و فکر می کنید که اضافه کردن یک عکس با استفاده از یکی از محصولات خود در یک محتوای استودیویی می تواند کمک کند. یک فرضیه خوب می تواند چنین باشد:

نرخ تبدیل در صفحات محصول شما کم است. با افزودن یک عکس با یک مدل، افراد بیشتری را برای خرید متقاعد می کنیم، بنابراین نرخ تبدیل شما افزایش می یابد.

بنابراین، نیاز دارید عکس هایی از محصول تهیه کرده، آن را به فروشگاه اینترنتی خود اضافه نموده، و در نهایت بر روی صفحه آن محصول در سایت تست A/B انجام دهید. در نهایت منتظر بمانید تا نتایج قابل توجهی به دست آورید.

همانطور که انتظار می رود، اگر نتایج به شما کمک کند که میزان تبدیل خود را با آن فرضیه افزایش دهید، می توانید تغییرات را در فروشگاه خود انجام دهید.

یکی از شرکت هایی که تست هنری روی عکاسی محصول انجام می دهد adore me است.

با توجه به مصاحبه ای که توسط FastCompany انجام شد، Adore Me چند نسخه از تصاویر محصولات خود را در وب سایت اجرا می کند. آنها مدل های مختلفی را با همان مجموعه ای در موقعیت دقیق مشابه یا مدل مشابه در همان مجموعه در یک موقعیت متفاوت آزمایش می کنند. سپس گزینه هایی را آزمایش می کنند تا بدانند کدام یک فروش بیشتری دارند.

“هنگامی که به مدل می رسد، تصویر تاثیر زیادی در فروش دارد. مورگان هرمان وایهه، مدیرعامل Adore Me، می گوید:

شما محصول را نه فقط برای آنچه که به نظر می رسد، بلکه برای احساسی که محصول در شما القا می کند و می خواهید از طریق محصول آن را منتقل کنید، خریداری می کنید.

اگر از اسلایدرها در فروشگاه خود استفاده می کنید، می توانید آنها را بردارید. دلیل این موضوع به این علت است که اسلایدرها موجب سردرگمی افراد می شود چرا که فقط 1٪ از افراد روی آن کلیک می کنند. این باعث می شود افراد اسلایدرها را نادیده بگیرند. در نهایت، سایت را کند می کند و همیشه در موبایل ها به خوبی عمل نمی کند.

شما همچنین می توانید با اضافه کردن یک تصویر قوی، یا در مواردی که قبلا در سایت موجود بوده است، عملکرد بهتری داشته باشید. این مقاله توسط ConversionXL مزایای تصاویر قوی را توضیح می دهد و به همین دلیل این تصاویر به طور دقیق کار می کنند.

در نهایت، شما می توانید اندازه عکس های خود را، به ویژه در صفحات خانه و دسته بندی ، امتحان کنید. به عنوان مثال، MALL.CZ، دومین فروشنده بزرگ تجارت الکترونیک در جمهوری چک، با اضافه کردن عکس هایی با سایز بزرگتر در صفحات مشخصات محصولات، افزایش 9.46٪ در فروش (شانس 96٪ )را بدست آورد.

فرضیه عکاسی محصول MALL.CZ            

نتیجه

در طول این مقاله، شما قدرت واقعی تصاویر را در ذهن مصرف کننده آموختید.

همچنین یاد می گیرید که چه نوع عکس هایی می توانید در فروشگاه خود داشته باشید و چگونه با کمی سرمایه گذاری (اگر محدودیت های بودجه ای دارید) آن ها را از جهات مختلف امتحان کنید.

در نهایت، شما یاد گرفتید که چگونه عکس های محصول مختلف را آزمایش کنید تا نرخ تبدیل خود و دیگر KPI های مهم را ارتقا دهید.

حالا نوبت شماست :

چگونه از فروشگاه های اینترنتی خود استفاده می کنید؟ لطفا تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

منبع : پلاک 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.